CodePaste Logo
New Snippet New Recent Snippets Recent Snippets My Snippets My Snippets My Favorites Favorites Web Code Search Snippets Search
Sign inor Register
Format:
Recent Snippets
Its ingredients supply can enhance your memory, focus and energy. It is the safest and fastest way to increase energy levels. This might actually be a bad viewpoint. You will get real results like enhanced memory, energy, overall health and happy mood. I'm betting you're acquainted with . With one month supply you will get 60 capsules which you will have to take regularly to enhance your cognitive abilities. The regular consumption of these ingredients can provide you with happy and healthy lifestyle. These are proven elements which can enhance cognitive abilities within short period of time. The question is, just how do I accomplish this? I'm very curious in relation to . does offer you a degree of accountability. Learning is one thing which can continue lifelong, but what if you loose learning capabilities. In some professions having a sharp and healthy mind is mandatory.. The scientists have been favoring this product because of the researches and successful results.

Read More Information Website ==>> http://rhinorx90eveningblog.com/adderin/
by elvirmiler   Today @ 6:21pm
Tags: Adderin
4 Views
no comments
 
#include <stdlib.h>
#include <stdio.h>
#include <ctype.h>
#include <string.h>
#include <unistd.h>
#include <stdarg.h>
#include <errno.h> /* for errno */
#include <limits.h> /* for INT_MIN */
#include <math.h>
#include <assert.h>
Today @ 6:19pm
Tags:
7 Views
no comments
 
/*
SET_DC_OFF_DELAY_TIMER
DC off delay timer setting.

Request
Header Size	Command       	Data	   CRC
0xFF
0xEE	 0x01	SET_DC_OFF_DELAY_TIMER	N(seconds)
	

Today @ 5:34pm
Tags:
9 Views
no comments
 
Have you ever been busy all day without accomplishing anything? You were probably distracted. 

Ever wonder why you feel frustrated at work? Distractions might be stopping you. 

Ever feel stress? Distractions may be the cause.

Distractions are not just irritating, they are destructive forces that ruin your productivity. Examples: Chatty coworkers, personal problems, sunny days, rainy days, holidays, earthquakes, debts, sales people, money concerns, health problems and more.

How do you handle distractions? Get organized. 

by Kurt Rupert   Today @ 5:28pm
Tags: Meir Ezra
8 Views
no comments
 
/*
SET_DC_OFF_DELAY_TIMER
DC off delay timer setting.

Request
Header Size	Command       	Data	   CRC
0xFF
0xEE	 0x01	SET_DC_OFF_DELAY_TIMER	N(seconds)
	

Today @ 5:27pm
Tags:
8 Views
no comments
 
<?php
						function getQuote($quotes) {
							// This does not account for timezone. Based off GMT.
							$secondsInADay = 1 * 24 * 60 * 60;
							$secondsSinceEpoch = time();
							$daysSinceEpoch = floor($secondsSinceEpoch / $secondsInADay);
							$quoteIndex = $daysSinceEpoch % count($quotes);
							echo $quotes[$quoteIndex];
						}

Today @ 3:46pm
Tags:
13 Views
no comments
 
Tumblrdan göndericektim fakat belli bir süre takipçin olmadığım için gitmedi..

Bence buralara gelmeseydin, yani ne bilim zaten her gün instagrama bakarken birde burası çıktı, ben senden uzak durmaya çalışıyorum, öyle bir çalışmalık işim olmadığından bütün gün evde dışarıdayım ne bilim ya işe.

Bunu yapmaya hakkım yok biliyorum, sana mesaj atmamalıyım çünkü son sözlerin böyleydi. Yine yaptıklarım benim gözümden doğrular senin gözünden dengesizliklerim gel-gitlerim. Doğrumu yaptım diye kendime sormuyorum, doğru gibi. Benim hayatım tam düzgün değilken doğru yaptım 2 ay oldu galiba yine aynı yerde boş boş oturuyorum bir işe yarıyormuyum bilmiyorum ama masrafım yok evdekilere onu görüyorum. Çok içime atıyorum böyle kafamda felan büyütme olayı felan değil sadece duygusal anlamda içime çok atıyorum, kimseye anlatamıyorum. Çok zor gerçekten böyle bütün düzenimi sana göre ayarladığımı gördüm. Böyle yaşadıklarımı anlatacak bir insan bile yok gerçekten çok acıyorum kendime, senden acıyorsundur eminim, bunlardan banane diceksin beliyorum. Ama çok atıyorum içime doluyorum bütün gün evde geçiyor akşam oluyor yine sabah oluyor yine aynı yerde aynı noktadayım ne böyle birisiyle konuşuyorum ne geziyorum. Acıtasyon gibi bir şey ama böyle, bu çok kötü, ablamda aynı durumda muzdarıip insan hergün aynı şeyleri yapmaktan yada aynı surata bakmaktan bıkıyor gibi yada birazda olsa etrafında birilerini görmek istiyor akraba olsun eş dost vs işte bunlar çok gereksiz şeyler ama öyle kimseye sitem edemiyorum neden buradayız neden böyle bir yerde yaşıyoruz diyemiyorum, aslına bakarsan babamla bu konuda tartışıcazda ben kaçıyorum babamda farkında artık git çalış felan demiyorum, bazen öyle ortaya karışık laf atıyor sonrada dağın başında olduğumuzu söyleyince bir şey demiyorum.Ha tabiki diceksin değiştirmek senin elinde felan öyle olmuyor işte insan anasının babasını çiğneyipte kafasına göre hareket edemiyor. Çok zor be burası içimde çok şey var şimdiye kadar saçma saçma konuşuyorum yazarken ben bile anlamıyorum neyden bahsediyorum diyorum. Şuan aşırı bir içimde biriktirdiğimden ve kimseye anlatmadığımdan yahut anlatmaya değer görmediğim için sana yazıyorum yoksa bu duygu yoğunluğunu, şuan wordde yazıyorum bakalım sana göndercem mi onu bile bilmiyorum. Seni özledim, yokluğuna alışamadım, demiyorum, diyemem hakkım değil çünkü bunları söyleyecek ne hakkım var nede adamlığım. Sana söz verdiğim şeyler varken bunları yapmak çok saçma geliyor dengesizlik aptallık salaklık yani. Sana anlatacağım çok şeyler var ne bilim konudan konuya atlıyorum ne yaptığımı bilmiyorum.

Bak çok farklı iz bıraktın biliyormusun bende en mutlu ve en kötü anımda bile aklıma geliyorsun.Neler olduğunu neler yaşadım bir bilsen, 3 günde ömrümden ömür gitti belki twiiterden görmüştürsün tweetleri, babamın dayısının oğlu vefat etti bayramdan sonra cenazesi köye gelicekti göndermedi eşi, sonra o gece yine babamın amcasının çocuğunun oğlunu bıçaklamışlar 2 yerinden daha 17 yaşında çocuk bacağından bıçaklamışlar neyse dedik iyi yırtmış derken 3 saat çocuk hastane kaldı sonra doktor geldi sevketti, orda az kalsın doktorla kavga çıkyordu, sevk ettiler çocuğu 10 ünite kan vermişler ameliyat etmişler çocuğu 4.5 kg kan az kalsın ölüyordur çocuk, biliyormusun saçmalamıyorum şuan ama sana anlatmam lazım kimseye anlatamıyorum benim içimi paylaşacak bir sen vardın ne arkadaşım ne dostum ne başkası yok bunları onlarla nasıl paylaşım kimseye dökemiyorum hep içime içime atıyorum. Bitmiyor işte böyle anlatmak biliyormusun o gün gece 2 de eve geldik sabah tekrar hastaneye gittik. 6:30 7 gibi annemin teyzesi köyde düşüyor galiba tam bilmiyorumda neyse onu hastaneye götürdüler peşinden biz gittik kadın hastaneye gelmeden öldü biliyormusun ben o kadının elini 1 gün önce öptüm bayramlaştım ve ertesi gün vefat etti kadın. O gün cenaze evine çıktık oğulları geleceği için 1 gün beklettik evinde tabi elektirikli morg felan almışlar onlar gereksiz bilgi ama paylaşayayım sen merak edersin. Tabi birde bizde birisine bir şey olduğu zaman tüm köy olarak hastaneye gitme bir huyumuz var, tek bırakmıyoruz. Ne kadar kolay geliyor şuan şu ölüm konusu yazmak öyle değil, o gece cenaze evinde gelene gidene çay dağıttım/dağıttık yemek felan. En son saaat 11 gibi galiba çayı dağıttım kendim dinlenim dedim çay aldım içtim yanımda teyzemin oğlu var, birden bir ses geldi amcam yere düşmüş sandelyeden oysa daha yeni amcam çay felan aldı oturdu yani gördüm. Bu arada bu amcam Salif Amcam, Gülşahın babası, hani şuan instagramda profil resmimde olan bebek varya onun dedesi işte. Amcamı kaldırdık tabi hemen bir şey olmadıya getirdik amcamın TANSİYONUN ölçmek için alet geldi. En acısı burda biliyormusun Amcamda tansiyon felan yoktu, bu ne demek biliyormusun nabız yok, nabız yok demek ne biliyormusun amcamın kalbi atıyormu atmıyormu bilinmiyor, Ama 2 kere ölçtüler ve en son gördüğüm orda 0 yazıuordu amcamda nabız yok.Biz bir şey yok diyip amcamı arabaya atıyorlar tabi ben arabayı aldım geldim derken en son amcamı arabaya atarken amcam babamın elinde kalmış yani öldü dedi adam bıraktı kendini eli ayağı tutmuyor dedi bunları sonra dedi tabi, amcam böyle olunca babam feryadı bastı o koskoca adam bağırdı ne sağına ne soluna bakıyor kocaman adam ağladı gözümün önünde babamın ne ben tutabildim ne amcamlarım ne başkası orada birden oluşan kalabalıktan babamı zor arabaya attık, bilyormusun şuan bile halen korkutuyor beni bu durum Allah kimseye göstermesin.
Buraya kadar her şey normal geliyormu bilmiyorum ama sanmıyorum kafamdan uydurduğumu düşünebilirsin ama ne yaziikki gerçek film gibi geliyor bana bizim çocuklara anlattım film gibi dediler.

Asıl konu ne biliyor musun, Amcam arabayla götürdüler ve bizde peşinden arabayla çıktık tabi arkamızdan gelenler var felan filan, ben o gün arabayı sürerken köyden inerken yani asfaltta yaklaşık bir 15 dk felan gitmek gerekiyor köy yolu toprak beton, Sen aklımdaydın yani zaten ara ara aklıma geliyorsun gelmiyorsun demiyorum, ama o gün amcam önde sen benim aklımdasın ben seni düşünüyorum çok saçma geliyor yani benim en olmadık anda aklıma geliyorsun, arabayı kullanıyorum aklımda olan amcam nasıl ve sen acaba ne yapıyorsun ve ben ne yapıcam şimdi o karamsarlık. Bu nu halen çözemiyorum.Senin aklıma gelişini.. O gün amcamı ambulansa verene kadar babam amcamın öldüğünü düşündü, babam ambulansta görünce inandı. Ben amcama hastane tomografiye felan götürdüm ama o gün. Şunu farketttim birde aşk acısı felan diyoruzda o gün amcam vefat etseydi Allah korusun tabi, biz ne yapıcaktık? Gülşah var halil abi var yengem var evli kızı var. Çok zor be ölüm amcam ölmedi ama hastane sonuçlarındada bir şey çıkmadı biz bir şey anlamadık ama amcam bir süreliğine gitti geldi gözümün önünde çünkü amcamın hemen yanındaydı, amcamın ellerinde gözünde can denilen o sıfat yoktu.
by BAL   Today @ 3:24pm
Tags:
13 Views
no comments
 
public static List<UserMealWithExceed> getFilteredMealsWithExceeded(List<UserMeal> mealList, LocalTime startTime,
                                    LocalTime endTime, int caloriesPerDay) {
    if (mealList == null || startTime == null || endTime == null || caloriesPerDay == 0 || startTime.isAfter(endTime)
        || mealList.isEmpty())
      throw new IllegalArgumentException();

    // TODO return List with correctly exceeded field
    List<UserMeal> copyList = new ArrayList<>(mealList);
    List<UserMeal> dayList = null;
    List<UserMealWithExceed> resultList = new ArrayList<>();
Today @ 11:52am
Tags:
18 Views
no comments
 
stef@medusa:~/test$ ./post_test.py 
422
<Response [422]>
stef@medusa:~/test$ cat post_test.py 
#!/usr/bin/python3

import requests

#print (requests.get("https://linuxfr.org/board/index.xml").text)

Today @ 11:17am
Tags:
32 Views
no comments
 
mydata = {"Content-Type" :"application/x-www-form-urlencoded;", "Cookie" :"linuxfr.org_session=amdRVnQyQU16dm1aRGpOYk8zdzhkUWNSUFgwYWpWbXd4TGVjczFzdUZYd3RCN2g1aTVDODFUWU05RjFuUl$

yo = requests.post("https://linuxfr.org/board", params=mydata, data="message=Youpi!")
Today @ 11:14am
Tags:
13 Views
no comments
 
from PIL import Image, ImageDraw
#
def enter_pass():
  while 1:
    password = input("password: ")
    if len(password) >= 4:
      return password
    print("too short")
#
passw = enter_pass()
Today @ 10:29am
Tags: dfdf
18 Views
no comments
 
'Crée les effects
Dim Warp = Sub(Situation As Situation)
        Situation.Source.Map.Tiles(Situation.Source.PosX, Situation.Source.PosY, Situation.Source.PosZ).Remove(Situation.Source)
        Situation.Source.PosX = Situation.Target.GetX
        Situation.Source.PosY = Situation.Target.GetY
        Situation.Source.Map.Tiles(Situation.Source.PosX, Situation.Source.PosY, Situation.Source.PosZ).Add(Situation.Source)
      End Sub
Dim Damage = Sub(Situation As Situation)
         Dim Target As Entity
         Target = Situation.Target.GetResident
Today @ 10:16am
Tags:
17 Views
no comments
 
hope0507:hope0507
jimsam100234:jimsam100234
asamo23:asamo23
Kayrake1:Kayrake1
piotrekmaster11:piotrekmaster11
cheeky95:cheeky95
ducko555:ducko555
Kwiatek1245:Kwiatek1245
sonmohikan65:sonmohikan65
acar430:acar430
by xd   Today @ 10:07am
Tags:
16 Views
no comments
 
def enter_pass():
  while 1:
    password = input("password: ")
    if len(password) < 4:
      print("too short")
    else:
      return password
#
def take_code():
  password = enter_pass()
Today @ 9:12am
Tags: sdsd
19 Views
no comments
 
if(det!=0){
    System.out.println("Determinant : " + "'"+det+"'");
	
		 
	 }
	 else if(det==0 && DetX!=0 || DetY!=0 || DetZ!=0) 
	 {
		 System.out.println("Denklem sisteminin çözümü yok");
		 
	 }
Today @ 9:11am
Tags:
16 Views
no comments
 
xml
<Function id="_3" name="a_function" returns="_5" context="_1" location="f0:4">
  <Argument name="f" type="_6"/>
  <Argument name="e" type="_4"/>
 </Function>
 
 vs
 
 <Method Name="TestMethod">
   <Parameter Type="int" Name="InA" Caption="Test integer" ToolTip="this is a test int"/>
   <Parameter Type="string" Name="InB" Caption="Test string" ToolTip="this is a test string"/>
Today @ 8:51am
Tags:
17 Views
no comments
 
package odevler;

import java.util.Scanner;

public class ALgo1Cramermetod {

	public static void main(String[] args) {
	 Scanner sc=new Scanner(System.in);
	 System.out.println("3*3 lük matrisi girin");
	 int dizi[][]=new int[3][3];
Today @ 8:37am
Tags:
18 Views
no comments
 
public static List<UserMealWithExceed> getFilteredMealsWithExceeded(List<UserMeal> mealList, LocalTime startTime,
                                  LocalTime endTime, int caloriesPerDay) {
  // TODO return List with correctly exceeded field
  List<UserMeal> copyList = new ArrayList<>(mealList); 
  List<UserMeal> dayList = null;
  List<UserMealWithExceed> resultList = new ArrayList<>();
  UserMeal userMeal11 = null;
   
  while (!copyList.isEmpty()) {
    // теперь находим и переносим из copyList приемы пищи за один день в dayList
Today @ 8:18am
Tags:
21 Views
no comments
 
res = @project.select_contracts("regnum=" + p.hstore_fields["regnum"])[0]
if not res
	res = @project.select_contracts("regnum=" + p.hstore_fields["regnum"])[0]
end
if not res
	res = @project.select_contracts("regnum=" + p.hstore_fields["regnum"])[0]
end
Today @ 7:55am
Tags:
18 Views
no comments
 
#include <iostream>
using namespace std;
class A{
	public:
		A(){
			cout << "Const " << endl;
		}
		A(const A& a){
			cout << "Copy Const " << endl;
		}
Today @ 6:44am
Tags:
19 Views
no comments
 
header('Content-Type: image/jpeg');

$alphanum="ABCDEFGH6543KLMNOPRSYZ987210";
$randtext=substr(str_shuffle($alphanum), rand(10, 20), 5);


$image=imagecreatetruecolor(110, 50);
$color=imagecolorallocate($image, 120, 120, 120);
imagestring($image, 10, 20, 15, $randtext, $color);

Today @ 6:25am
Tags:
16 Views
no comments
 
List<UserMeal> copyList = new ArrayList<>(mealList); 
List<UserMeal> dayList = null;
List<UserMealWithExceed> resultList = new ArrayList<>();

while (!copyList.isEmpty()) {
  // теперь находим и переносим из copyList приемы пищи за один день в dayList
  dayList = new ArrayList<UserMeal>();
  LocalDate localDate = copyList.get(0).getDateTime().toLocalDate();
  int sumCalories = copyList.get(0).getCalories();
  for (int i = 1; i < copyList.size(); i++) {
Today @ 6:24am
Tags:
18 Views
no comments
 
<?php 

header('Content-Type: image/jpeg');

$strlen=5;
$alphanum="ABCDEFGHOPRSYXWXQ0123456789";
$randtext=substr(str_shuffle($alphanum), 0, $strlen);

$image=imagecreate(110, 40); 

Today @ 6:13am
Tags:
17 Views
no comments
 
import os
for root, dirs, files in os.walk("C:\\wamp\\www\\script", topdown=False):
  for dosya in files:
    if dosya.endswith(".php"):
      dosyam = os.path.basename(dosya)
      tamyol = os.path.join(root, dosya)
      dosyaac = open(tamyol, "r")
      oku = dosyaac.read()
      if "aranilan_yazi" in oku:
        print tamyol
by ExitStars   Today @ 5:08am
Tags:
22 Views
no comments
 
dfs
Today @ 5:05am
Tags:
15 Views
no comments
 
php
<?php
/**
 * MyBB 1.8
 * Copyright 2014 MyBB Group, All Rights Reserved
 *
 * Website: http://www.mybb.com
 * License: http://www.mybb.com/about/license
 *
 */

by ExitStars   Today @ 4:52am
Tags:
25 Views
no comments
 
#include <defines1.h>
#include <defines2.h>
#include <defines3.h>

// Forward Decelerations
class cTestClass;

// Classes
class cTestClass
{
Today @ 4:48am
Tags:
24 Views
no comments
 
{% for include in Include %}
#include <{{ include[Name] }}>
{% endfor %}

// Forward Decelerations
{% for class in Class %}
class {{ class[Name] }};
{% endfor %}

// Classes
Today @ 4:47am
Tags:
23 Views
no comments
 
xml
<CPPHeader>
 <Include Name="defines1.h"/>
 <Include Name="defines2.h"/>
 <Include Name="defines3.h"/>
 <Class Name="cTestClass" ShowIcons="true" Caption="Test Class" ToolTip="this is a test class">
  <Member Type="int" Name="mTestInt1" Caption="Test integer" ToolTip="this is a test int"/>
  <Member Type="int" Name="mTestInt2" Caption="Test integer" ToolTip="this is a test int"/>
  <Member Type="int" Name="mTestInt3" Caption="Test integer" ToolTip="this is a test int"/>
  <PrivateMember Type="int" Name="mPr1" Caption="Test integer" ToolTip="this is a test int"/>
  <PrivateMember Type="int" Name="mPr2" Caption="Test integer" ToolTip="this is a test int"/>
Today @ 4:47am
Tags:
23 Views
no comments
 
#!/usr/bin/env bash

{-# LANGUAGE OverloadedStrings #-}
{-# LANGUAGE ExtendedDefaultRules #-}
{-# OPTIONS_GHC -fno-warn-type-defaults #-}

import      Control.Exception   (SomeException, handle)
import      Control.Monad
import      Data.Maybe       (fromJust)
import qualified Data.Text       as T
Today @ 4:08am
Tags:
18 Views
no comments
 
public void goodPath(String path, String defaultPath){
    if (!path.substring(0, 13).equals(defaultPath)) {
      path=defaultPath;
    }
  }
Today @ 3:38am
Tags:
19 Views
no comments
 
#!/usr/bin/env bash

{-# LANGUAGE OverloadedStrings #-}
{-# LANGUAGE ExtendedDefaultRules #-}
{-# OPTIONS_GHC -fno-warn-type-defaults #-}

import      Control.Exception   (SomeException, handle)
import      Control.Monad
import      Data.Maybe       (fromJust)
import qualified Data.Text       as T
Today @ 3:07am
Tags:
19 Views
no comments
 
<?php
require("vt.php");
ob_start();
ob_implicit_flush (TRUE);
ignore_user_abort (0);
if( !ini_get('safe_mode') ){
      set_time_limit(30);
} 
date_default_timezone_set('Europe/Istanbul');
define('vinaget', 'yes');
Today @ 2:16am
Tags:
19 Views
no comments
 
#! /bin/bash

echo "oie"
Today @ 2:14am
Tags:
19 Views
no comments
 
php
<?php
require("vt.php");
ob_start();
ob_implicit_flush (TRUE);
ignore_user_abort (0);
if( !ini_get('safe_mode') ){
      set_time_limit(30);
} 
date_default_timezone_set('Europe/Istanbul');
define('vinaget', 'yes');
Today @ 2:04am
Tags:
21 Views
no comments
 
executeRegistrySearch: function(button) {
		var form = button.up('form');
		if(!form.isValid()){
			return;
		}
		
		var components = Ext.ComponentQuery.query('datasearchresultswindow');
		var resultsWindow = components[0];
		resultsWindow.removeAll();
		resultsWindow.hide();
Today @ 1:50am
Tags:
20 Views
no comments
 
void SerialFrm::WxButton7Click(wxCommandEvent& event)
{
	
	int Index;
	char TransmitBuffer[1024];
	unsigned short crc16;
	memset(TransmitBuffer, 0x00, sizeof(TransmitBuffer)); 
	TransmitBuffer[0] = 0xFF;
	TransmitBuffer[1] = 0xEE;

Today @ 1:44am
Tags:
22 Views
no comments
 
 было так
 <div className='col-xs-12'>
         <h3 className='quiz__title'>{question.title}</h3>
         <hr />
        </div>
        <div className='col-xs-12 col-md-4 pull-right'>
         <Media key={question.id} mediaType={question.media_content_type} source={question.media ? question.media.url : ''} />
        </div>
теперь так

Today @ 1:30am
Tags:
20 Views
no comments
 
#include <stdlib.h>
#include <stdio.h>
#include <ctype.h>
#include <string.h>
#include <unistd.h>
#include <stdarg.h>
#include <errno.h> /* for errno */
#include <limits.h> /* for INT_MIN */
#include <math.h>

Today @ 1:16am
Tags:
54 Views
no comments
 
$.each(customer.account, function (i, item) {
      	  			$('#accountSelect').append($('<option>', {
      	    			value: item.id,
      	    			text : "Numer rachunku: " + item.number + " Kwota: " + item.money + item.currency
      	  			}));
      				});
Today @ 12:27am
Tags:
18 Views
no comments
 
#ИНЦЛУДЕ "ЖИДЕОъРЕЦОММЕНДъРЕЯУЕСТъСЕССИОН.ХПП"
#ИНЦЛУДЕ "ЦОММОН.ХПП"

УСИНГ НАМЕСПАЦЕ ЖИДЕОъРЕЦОММЕНД;

жИДЕОрЕЦОММЕНДрЕЯУЕСТсЕССИОН::жИДЕОрЕЦОММЕНДрЕЯУЕСТсЕССИОН(гЛОБАЛцОНТЕЬТ &ЦОНТЕЬТ,
                              ЦОНСТ СТД::СТРИНГ &ЯУЕРЫ)
  : МъЯУЕРЫ(ЯУЕРЫ),
   МъРЕЦОММЕНДЕРСъРЕСПОНДЕД(0),
   МъТИМЕОУТъТИМЕР(БООСТ::БИНД(&жИДЕОрЕЦОММЕНДрЕЯУЕСТсЕССИОН::оНтИМЕОУТ, ТХИС))
Today @ 12:14am
Tags:
20 Views
no comments
 
<script>
$('.jackpot.circle').circleProgress({
  value: 0,
  size: 200,
  startAngle: (-Math.PI/2),
  thickness: 20,
  fill: {
   gradient: ['rgba(0, 255,0, 1)', 'rgba(0, 255, 0, 1)']
  }
});
Yesterday @ 11:51pm
Tags:
20 Views
no comments
 
executeRegistrySearch: function(button) {
  var resultsWindow = this.getResultsWindow();
  resultsWindow.removeAll();
  
  var form = button.up('form');
  if(!form.isValid()){
   return;
  }
  
  var store = this.getDzzpZasticenoPodrucjeStore();
Yesterday @ 11:49pm
Tags:
19 Views
no comments
 
program cuentas;
Type
  total = array [1..12,1..4] of integer;

Var
  vector:total;

 procedure op(var datos:total);
 var i,x: integer;
      begin
Yesterday @ 10:26pm
Tags:
21 Views
no comments
 
package com.pioneer.dealerPortal.session.daoImpl;

import java.io.Serializable;
import java.util.ArrayList;
import java.util.Date;
import java.util.List;

import javax.ejb.Stateless;
import javax.persistence.EntityManager;
import javax.persistence.NoResultException;
Yesterday @ 10:19pm
Tags:
22 Views
no comments
 
<Q> Aşağıdakilerden hangisi en eski Ferrari modelidir? </Q>
<A> 365 California </A>
<B> 500 Superfast </B>
<C> Dino 206 GT </C> 
<D> 550 Maranello </D>
<ANS> B </ANS>
<Q> Aşağıdakilerden hangisi Porsche'un kurulduğu dönemdir? </Q>
<A> 1910lar </A>
<B> 1920ler </B>
<C> 1930lar </C> 
Yesterday @ 9:37pm
Tags:
28 Views
no comments
 
private List<ParcelImportWizardResult> GetActionResultDatasource(List<ParcelDTO> parcelsToSearch )
    {
      var result = new List<ParcelImportWizardResult>();
      var parcelFinder = new ParcelFinder(parcelsToSearch);

      
      string strDbfUri = _sourceFileName.Substring(0, _sourceFileName.Length - 3) + "dbf";
      Stream shpStream = File.OpenRead(_sourceFileName);
      Stream dbfStream = File.OpenRead(strDbfUri);

Yesterday @ 8:50pm
Tags:
26 Views
no comments
 
// <error-display message="@model.Message"
//        icon="warning"            
//        header="Error!"
//        >
// </error-display>

/// <summary>
/// TagHelper that display a bootstrap alert window conditionally 
/// if a message or header are set on this helper. Otherwise - nothing
/// displays.
by Rick Strahl   Yesterday @ 8:20pm
381 Views
no comments
 
#!/bin/sh
#
# ---------------------------------------------------------------------
# PhpStorm startup script.
# ---------------------------------------------------------------------
#
# change to your location
IDEA_HOME=/opt/idea

export JAVA_HOME=/usr/lib/jvm/jdk-8u5-tuxjdk-b08/
Yesterday @ 6:38pm
Tags:
23 Views
no comments
 
using System;
using System.Timers;

namespace ConsoleApplication4
{
  public class Program
  {
    public static void Main(string[] args)
    {
      var intervalTime = new System.Timers.Timer();
Yesterday @ 6:35pm
Tags:
31 Views
no comments
 
brought to you by:
West Wind Techologies